ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Google Glass uzależniają

To, że można uzależnić się od komputera czy portali społecznościowych już wiemy. Ale tego, że Google Glass mogą uzależniać, chyba nikt się nie spodziewał.

Lekarze z Naval Medical Center w San Diego twierdzą, że jeden z przyjętych tam pacjentów - 31 letni serwisant - wykazuje oznaki uzależnienia od okularów Google. Pacjent nosił gadżet przez 18 godzin dziennie! Był tak uzależniony od okularów, że gdy ktoś mu zadawał pytanie, instynktownie sięgał do prawej skroni by aktywować okulary. Nawet gdy nie miał ich założonych. Po 35 dniach leczenia odwykowego, odruchowy ruch nie pojawia się już tak często, a człowiek jest mniej drażliwy i bardziej skoncentrowany.
Być może jest to odosobniony przypadek - lekarze z Medica Center zauważyli, że pacjent ma skłonności do uzależnień. Wcześniej nadużywał alkoholu, z którym jednak rozstał się po zakupie okularów. Niemniej okazało się, że pacjent po jakimś czasie stał się bardziej impulsywny, ró1)nież wtedy, gdy nie nosił okularów. Uzależnienie od tego typu urządzeń budzi obawy lekarzy o zdrowie psychiczne noszących je osób. Dzisiejsza moda powoduje, że wiele osób zaopatruje się w okulary, smartwatche itp. ubraniowe inteligentne gadżety, które mogą prowadzić do zaburzeń w zachowaniu.
Mimo wszystko na razie zaobserwowano tylko jeden taki przypadek, może więc nie jest tak źle?

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube