Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Don Mattrick opuszcza Microsoft

Prezes Interactive Entertanment Don Mattrick opuszcza szeregi Microsoftu i przechodzi do firmy Zynga na stanowisko CEO. Microsoft staje więc przed nie lada problemem – Mattrick odpowiadał za rozwój między innymi konsoli Xbox – na nową jej generację wszyscy gracze czekają już od lat. Pikanterii dodaje fakt, że Zynga boryka się z kłopotami finansowymi.

O przejściu Mattricka do Zyngi jako pierwszy poinformował serwis AllThingsD i wystarczyła chwila, by wieść ta obiegła cały świat. Serwis za serwisem powielał informację dzięki czemu praktycznie w ciągu dwóch godzin wszystkie ważne serwisy zamieściły tę informację. Informację, która może napsuć krwi zarządzającym Microsoftem. W końcu odchodzi osoba, która o nowej konsoli wie wszystko, zna jej tajemnice, a co więcej zna plany rozwojowe firmy.
Żadna z firm biorących udział w tym transferze nie chce komentować sprawy. Oczywiście w przejściu Mattricka do Zyngi nie musi być żadnego podtekstu, może chodzi wyłącznie o pieniądze … ale może jednak nie?

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube