Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Panele solarne w IKEA - do kupienia!

IKEA wie jak prowadzić interesy. Widać to zarówno po marketach wyrastających jak grzyby po deszczu, jak również po coraz większej ofercie produktów, którą możemy w nich spotkać. Już niedługo w całej sieci tej firmy pojawią się w sprzedaży panele słoneczne.

Takie panele są już sprzedawane w Wielkiej Brytanii i pomimo tego, że kraj ten jest kojarzony z mgłą i brakiem słońca, cieszą się dużym powodzeniem. Pilotażowy program sprzedaży tych paneli okazał się na tyle dużym sukcesem, że firma chce rozszerzyć go na całą swoją sieć marketów. W ciągu najbliższych 18 miesięcy, panele pojawią się w sklepach w kolejnych ośmiu krajach. W tym roku trafią one do Holandii i Szwajcarii. O tym, które kraje będą kolejne, jeszcze nie ujawniono.
IKEA często chwali się, że jest firmą proekologiczną. Wprowadzenie do sprzedaży paneli słonecznych jest jednym z elementów globalnego programu "zielonej energii", który wdraża koncern. Już teraz palety, na których transportowany jest towar wewnątrz koncernu, pochodzą z papieru makulaturowego. Do roku 2020 wszystkie produkty z tworzyw sztucznych IKEA będzie pochodzić z plastiku pochodzącego z recyklingu lub materiałów odnawialnych. Firma zadba również o to, by w swoich fabrykach zmniejszyć emisję CO2 o 700 tysięcy ton.
Jak widać, niektórzy przejmują się naszym środowiskiem. Co jednak powiedzą firmy, które dziś oferują panele słoneczne? Mają z tego całkiem niezłe pieniądze, a jak wszyscy wiemy, IKEA potrafi sprzedawać naprawdę tanio.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube