Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Panele solarne w IKEA - do kupienia!

IKEA wie jak prowadzić interesy. Widać to zarówno po marketach wyrastających jak grzyby po deszczu, jak również po coraz większej ofercie produktów, którą możemy w nich spotkać. Już niedługo w całej sieci tej firmy pojawią się w sprzedaży panele słoneczne.

Takie panele są już sprzedawane w Wielkiej Brytanii i pomimo tego, że kraj ten jest kojarzony z mgłą i brakiem słońca, cieszą się dużym powodzeniem. Pilotażowy program sprzedaży tych paneli okazał się na tyle dużym sukcesem, że firma chce rozszerzyć go na całą swoją sieć marketów. W ciągu najbliższych 18 miesięcy, panele pojawią się w sklepach w kolejnych ośmiu krajach. W tym roku trafią one do Holandii i Szwajcarii. O tym, które kraje będą kolejne, jeszcze nie ujawniono.
IKEA często chwali się, że jest firmą proekologiczną. Wprowadzenie do sprzedaży paneli słonecznych jest jednym z elementów globalnego programu "zielonej energii", który wdraża koncern. Już teraz palety, na których transportowany jest towar wewnątrz koncernu, pochodzą z papieru makulaturowego. Do roku 2020 wszystkie produkty z tworzyw sztucznych IKEA będzie pochodzić z plastiku pochodzącego z recyklingu lub materiałów odnawialnych. Firma zadba również o to, by w swoich fabrykach zmniejszyć emisję CO2 o 700 tysięcy ton.
Jak widać, niektórzy przejmują się naszym środowiskiem. Co jednak powiedzą firmy, które dziś oferują panele słoneczne? Mają z tego całkiem niezłe pieniądze, a jak wszyscy wiemy, IKEA potrafi sprzedawać naprawdę tanio.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube