Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HP chce zaoferować laptopa za 199 dolarów

Laptopy już od kilku lat próbują zdetronizować pecety. Prawdopodobnie, gdyby nie powstały tablety, to notebooki byłyby najbardziej popularnymi komputerami mobilnymi. Dziś w walce z tabletami przegrywają głównie cenowo. Dlatego właśnie, HP postanowiło wyprodukować laptopa, którego cena nie przekroczy 200 dolarów. Takie informacje wyciekły do sieci za pośrednictwem Mobile Geeks.

Niska cena notebooków była do tej pory zarezerwowana głównie dla komputerów z systemem Chrome OS. HP dogadał się jednak z Microsoftem i wspólnie stworzyli komputer, który mając na pokładzie Windowsa, może skutecznie konkurować z komputerami wyposażonymi w system Google. HP Stream 14 - tak nazywa się model komputera, o którym mowa - ma opierać się na procesorze AMD A4, wyposażony ma być w 2 GB pamięci RAM, 14-calowy ekran o rozdzielczości 1366x768 i pamięć flash o pojemności 32GB. Posiadacz tego komputera będzie miał również dostęp do wirtualnego dysku OneDrive o pojemności 100GB. Jest tu jednak mały haczyk, dysk ten będzie darmowy tylko przez 2 lata.
Dla porównania, Chromebook 14 kosztuje 299 dolarów, oferuje procesor AMD A10, 64 GB pamięci flash i ekran dotykowy 1080p. Co byście wybrali?
Termin wprowadzenia do sprzedaży HP Stream 14 nie został jeszcze ujawniony, analitycy jednak spodziewają się, że nastąpi to niedługo.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube