Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Microsoft zapowiada super tanie urządzenia z Windowsem

Kiedyś notebooka, który kosztował 199 dolarów trzeba było ze świeca szukać (albo w Biedronce). Tylko przy okazji jakichś promocji można było kupić tak tanio przenośny komputer. Jednak według COO Microsoftu – Kevina Turnera – już niedługo można będzie za niecałe 200 dolarów kupić notebooka.

Dziś rano podczas konferencji prasowej w czasie Worldwide Partner Conference taką informację „sprzedał” Chief operating officer (dyrektor operacyjny) Microsoftu. Przygotowania komputera w tak niskiej cenie podjęła się firma HP. Stream, bo tak nazywać się ma ten notebook, ma trafić do sprzedaży w czasie sezony wakacyjnego.
W czasie ostatnich kilku lat pojawiły się na rynku notebooki (nazywane też netbookami z racji dedykowania ich głównie do przeglądania sieci), których cena była naprawdę atrakcyjna. Nie oszukujmy się jednak, wydajność tych komputerów nie była wielka. Być może teraz gdy Google wprowadziło swojego Chromebooka, Microsoft poczuł się zagrożony systemem ChromeOS, dlatego szuka sposobu na utrzymanie swojej pozycji na rynku laptopów. Podobno Micosoft chce, by klient decydując się na nowy notebook zastanowił się czy chce dojrzały system, jakim jest Windows, z jego pełną funkcjonalnością, czy chce komputer z systemem ChromeOS, oferującym mniejszą funkcjonalność. O stabilności i bezpieczeństwie, o dziwo nie wspomniano.
Turner zapowiedział również wprowadzenie nowych modeli tabletów z Windowsem na pokładzie w cenie 99 dolarów. To akurat nie jest zbyt wielkim zaskoczeniem, ponieważ już wcześniej ogłoszono, że Windows zainstalowany na 9” tabletach będzie darmowy. Kiedy takie tablety trafią do sprzedaży jeszcze nie ujawniono.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube