Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Korea Północna w przyszłości

Korea to dziwny kraj. Z jednej strony komunizm i bieda, z drugiej nowinki technologiczne i wspaniałe wizje przyszłości. Jedną z nich możecie zobaczyć na załączonym zdjęciu. Futurystyczne miasto, które nie tylko ciekawie wygląda, ale i jest ekologiczne.

Projekt miasta powstał na zlecenie firmy turystycznej, która postanowiła dać wolną rękę architektowi. Cały pomysł był eksperymentem, który miał pokazać „zrównoważony model turystyki” – coś co dziennikarze CNN próbowali wcześniej sami zbudować. Budowa kompleksu, w którym most łączący wieżowce pozwala oglądać panoramę gór, pływający hybrydowy dom / poduszkowiec czy hotel gondola jako miejsca zamieszkania – miałaby trwać cztery lata. Zasilanie energią słoneczną zapewnić miałoby tanią energię, dzięki czemu miast obyłoby nie tylko ekologiczna, ale i tanie.
Rysunki koncepcyjne wystawione mają być na Biennale Architektury w Wenecji do listopada. Jeśli ktoś z Was odwiedzi to miasto, zachęcamy do odwiedzenia. Warto zobaczyć o jakich miastach marzą nasi architekci – ludzie którzy nadają kierunek budownictwu.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube