Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LG ma elastyczny 18-calowy wyświetlacz, a obiecuje 60-calowy

Kiedyś płaski ekran był tylko marzeniem. Stare kineskopy miały wypukły kształt, co powodowało zniekształcenia obrazu na rogach. Dziś płaski wyświetlacz to już za mało, marzy się nam obraz otaczający nas ze wszystkich stron. Jakiś czas temu zaprezentowano światu małe zwijane wyświetlacze LG czy Samsunga. Ta pierwsza firma, może się już pochwalić całkiem sporym elastycznym ekranem.

18-calowy panel OLED to już całkiem spory wyświetlacz. Na razie jest to prototyp oferujący rozdzielczość 1200 x 810, którego charakterystyczną cechą jest 3 centymetrowa grubość. Z tyłu panelu zamiast typowego plastiku zastosowano folię poliamidową, która oferuje znacznie większą elastyczność.
Oprócz prototypu elastycznego ekranu, LG zaprezentowało również przezroczysty panel OLED, który jest 3x bardziej przezroczysty od istniejących ekranów LCD tego typu. Dzięki temu oraz jest bardziej wyraźny, mniej zamglony. Kolejnym celem LG, jest stworzenie elastycznych i przezroczystych ekranów Ultra HD.
Możemy więc spodziewać się, że za parę lat zwiniemy swój telewizor w rulon weźmiemy go pod pachę i udamy się na wakacyjny urlop.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube