Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Następcą NVIDIA Shield będzie tablet

NVIDIA cały czas pracuje nad rozwojem swoich akcesoriów dla graczy. Po NVIDIA Shield – przenośnej konsoli dedykowanej miłośnikom gier – firma pracuje nad Shield Tablet.

Do tej pory w sieci nie pojawiło się zbyt wiele informacji na temat tego urządzenia. Nvidia Shield to przenośna konsola oparta na układach Tegry, z 5-calowym ekranem i Androidem jako systemem zarządzającym. Jedną z głównych zalet była możliwość strumieniowego przesyłania gier z komputera, który również korzystał z platformy Tegra. Jeśli chodzi natomiast o tablet, to wiadomo, że ma on wspierać 4G, ma mieć ekran o przekątnej 7.9” i pracować ma pod kontrolą Androdia 4.4 Kitkat. Wyświetlacz oferować ma rozdzielczość 2048 x 1536 pikseli a moc obliczeniową zapewniać ma 4 rdzeniowy procesor NVIDIA Tegra K1 pracujący z częstotliwością 2.5 GHz. Ujawnioną specyfikacje uzupełnia pamięć RAM o pojemności 2 GB i układ graficzny Kepler.
NVIDIA zamierza rozszerzyć funkcjonalność tabletu poprzez umożliwienie dołączenia do niego swojej konsoli. Oficjalna prezentacja planowana jest na 22 lipca.

Przy okazji zobaczcie NVIDIA Tegra K1 Demo: Unreal Engine 4 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube