Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Pojazd ratowniczy Puca Puca Tono

Dla nas może to brzmieć śmiesznie, dla innych może to być ostatnia deska (o przepraszam, kapsuła) ratunku. Puca Puco Tono to pojazd ratunkowy, który ma ratować życie Japończykom. Ciekawe co pomyślą marynarze, którzy ratują rozbitka w takiej kapsule. Ufoludki to Japończycy?

Japonia to kraj, który chyba najczęściej nękany jest kataklizmami. Trzęsienia ziemi, Tsunami, gradobicia, huragany … Nic więc dziwnego, że to ten kraj organizuje targi, podczas których producenci pokazują zaprojektowane przez siebie sprzęty ratujące życie. TEC2013, bo tak nazywa się ta impreza koncentruje się na zapobieganiu i zarządzaniu służbami ratunkowymi w czasie klęsk żywiołowych. Ostatnia taka impreza odbyła się w dniach 24-25 maja w Nagoya. Jednym z ciekawszych projektów, był prezentowany pojazd Puca Puca Tono. Oczywiście nie zabrakło również innych wynalazków, tradycyjnie jak na Japończyków innowacyjnych np. Life Armor NEO, który zmieści w sobie cztery dorosłe osoby, czy Ark of Ise – pojazd wykonany ze stali pochłaniającej uderzenia.
Wracając do naszej „kosmicznej kapsuły ratunkowej”. Jeśli chcielibyście zabezpieczyć się na wypadek powodzi – ostatnie lata pokazały, że warto o tym pomyśleć – to możecie ją kupić. Cena to ok. 8.680 dolarów.

A ponizej filmowa instrukcja obsługi. Tym, którym nie chce się ogladać, streszczę ją w jednym zdaniu: Wsiądź do środka i zamknij za sobą klapę. Aha! Nie zapomnij wziąć ze sobą poduszki. A najlepiej kilku.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube