Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Steamboy – Valve przygotowuje własnego handhelda

Valve, firma która stała się prekursorem platform udostępniających gry w wersji cyfrowej, planuje wypuszczenie na rynek swoją własną przenośną konsolę do gier.

Swoim wyglądem nie odbiega od tego co pokazują konsole obecne na rynku. Ma 5” wyświetlacz i podobno czterordzeniowy procesor. Dokładna specyfikacja nie jest znana, ale w sieci można znaleźć spekulacje mówiące o układach Intel Atom lub AMD A4 zarządzających systemem tej konsoli. Pamięć RAM na poziomie 4GB, to niezbyt wiele dla takiej konsoli, ale powinna pozwolić uruchomić większość gier. Podobno, mają być dostępne również wersje 3G i z pamięcią 32GB.
Wielu miłośników gier na pewno zadowoli ta maszynka, nawet pomimo tego, że będzie ona dedykowana prostym grom. Jej premiera planowana jest na przyszły rok.
Problem tylko w tym, że dziś nie ma jeszcze nawet prototypu tej konsoli. Na razie jest ona tylko w formie planów, projektów i … zwiastuna wideo.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube