ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Kolumna Sound Blaster Axx Axx200 zmienia reguły gry

Sound Blaster Axx Axx200, kolumna firmy Creative, zadziwia mnogością oferowanych funkcji i nietuzinkowymi rozwiązaniami. To nowa jakość w tej klasie produktów. 

Sound Blaster Axx Axx200 zmienia reguły gry na rynku kompaktowych kolumn. Urządzenie łączy w sobie funkcje głośnika, mikrofonu, zewnętrznej karty dźwiękowej, dyktafonu, odtwarzacza MP3, a nawet megafonu. Sercem Sound Blaster Axx Axx200 jest najnowszej generacji wielordzeniowy procesor SB-Axx1, zapewniający realistyczne doznania dźwiękowe podczas słuchania muzyki i prowadzenia rozmów. Największym mankamentem kolumienek jest zazwyczaj skromna moc. Ale mały to nie zawsze to samo co słaby, czego najlepszym przykładem jest produkt Creative. Konstruktorzy opracowali specjalny układ AMP (Amplified Output) pozwalający wydobyć z maleństwa soczysty, mocny i dynamiczny dźwięk. Z kolei pakiet SBX Pro Studio, odpowiadający za dźwiękowe detale i efekty przestrzenne, przydaje brzmieniu m. in przestrzenności.
Sound Blaster Axx Axx200 został przystosowany do prowadzenia rozmów, w tym również profesjonalnych wideokonferencji. Urządzenie ma aż cztery mikrofony - po parze na jego froncie oraz tyle. Technologia CrystalVoice Focus skutecznie tłumi odgłosy spoza strefy akustycznej i eliminuje pogłos. Powyższe rozwiązania zapewniają najwyższy komfort rozmowy. Głos jest czysty i doskonale słyszalny, nawet kiedy rozmówca znajduje się na drugim końcu pokoju. Dodatkowym atutem głośnika jest nagrywanie rozmów. W Sound Blaster Axx Axx200 gniazdo kart micro SD, na których można bezpośrednio rejestrować dźwięk. Istnieje również możliwość odtwarzania muzyki z tego nośnika, co sprawia, że Sound Blaster Axx Axx200 zamienia się w odtwarzacz empetrójek. Świetną zabawę gwarantuje funkcja Karoake, dostępna po pobraniu odpowiedniej aplikacji. Oryginalnym rozwiązaniem jest megafon, służący do nagłaśniania obszernych wnętrz i … robienia dowcipów. Użytkownik może zmieniać swój głos, a wśród dostępnych opcji znajduje się syrena alarmowa.
Sound Blaster Axx Axx200 komunikuje się z zewnętrznymi źródłami dźwięku za pośrednictwem bezprzewodowych technologii Bluetooth oraz NFC. Po podłączeniu go za pomocą interfejsu USB do komputera PC lub Mac, zaczyna pracować w roli profesjonalnej karty dźwiękowej Sound Blaster.
Bogaty arsenał funkcji Sound Blaster Axx Axx200 można dodatkowo rozszerzyć za pomocą aplikacji dostępnych na platformach AppStore i Google Play oraz oprogramowania Wave Studio dołączonego do zestawu.
- Sound Blaster Axx Axx200 to tak naprawdę wielofunkcyjny kombajn. Produkt z jednej strony znajduje wykorzystanie w biznesie – jako zestaw wideokonferencyjny, z drugiej takie funkcje jak karaoke czy megafon sprawiają mnóstwo frajdy dzieciom. To doskonała „zabawka” zarówno dla starszych panów, jak i kilkuletnich chłopców – mówi Rafał Herman, dyrektor handlowy Creative w Polsce
Cena Sound Blaster Axx Axx200 wynosi 699PLN

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube