Goclever Sound Club Rugged Mini

Głośnik na majówkę

Więcej...

Somic VRH 360

Słuchawki do gier VR

Więcej...

Elegancki dysk SSD

ADATA SE730 250GB

Więcej...

MiVia Essential 350

Opaska z technologią NASA

Więcej...

ADATA SC660H 256GB

Dysk SSD "do normalnej" pracy

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sklep muzyczny

AXIS: Nowa, zewnętrzna panoramiczna kamera

Stałopozycyjna sieciowa kamera kopułkowa AXIS M3027–PVE umożliwia uzyskanie szczegółowego, panoramicznego obrazu (360° lub 180°) wysokiej jakości. Przeznaczona jest do obserwacji rozległych obszarów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków takich jak hotele, butiki, restauracje czy biura.

To konkurencyjne cenowo, wandaloodporne rozwiązanie udostępniające kilka trybów prezentacji obrazu o rozdzielczości 5 megapikseli, przystosowane zostało do pracy w dzień i w nocy, co pozawala na użycie go w niemal każdych warunkach środowiskowych.

Wprowadzając model AXIS M3027–PVE wzmacniamy naszą linię dyskretnych i ekonomicznych rozwiązań panoramicznych 360°. Możliwość uzyskania szczegółowego obrazu nawet ze znacznej wielkości obszarów z wykorzystaniem tylko jednej kamery, jest szczególnie ważne dla wrażliwych cenowo segmentów rynku” mówi Jan Grusznic, Sales Engineer Axis Communications. „Kamera M3027–PVE została przystosowana do współpracy z aplikacjami do inteligentnej analizy obrazu oraz szerokiej gamy oprogramowania firm partnerskich służącego do zarządzania obrazem. Wykorzystanie m.in. bezpłatnego AXIS Camera Companion pozwala na stworzenie prostego i zarazem efektywnego rozwiązania do ogólnego dozoru wizyjnego” dodaje.

AXIS M3027-PVE, która poszerza linię stałopozycyjnych zewnętrznych kopułkowych kamer sieciowych M30-VE, może być montowana w sufitach, podsufitkach oraz zadaszeniach nad wejściem do budynków oferując widok w zakresie 360°, lub na ścianach dając obraz panoramiczny 180°. Urządzenie posiada kilka trybów podglądu: panoramiczny, panoramiczny podwójny, widok podzielony (tzw. quad), a także możliwość cyfrowego obracania i przechylania głowicy kamery w pionie i poziomie oraz używania zoomu na interesującym obszarze (cyfrowa funkcjonalność PTZ). Wiele strumieni wizji może być równocześnie przesyłanych w kompresji H.264 i Motion JPEG. AXIS M3027-PVE posiada również porty I/O do podłączania urządzeń zewnętrznych.

Podobnie jak pozostałe urządzenia z linii AXIS M30, kamera AXIS M3027-PVE ma fabrycznie ustawioną ostrość, co znacznie skraca czas instalacji. Możliwość zasilenia kamery za pomocą Power over Ethernet (IEEE 802.3af) eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych kabli zasilających i dodatkowo redukuje koszty instalacji.
W połączeniu z platformą AXIS Camera Application Platform, kamera AXIS M3027-PVE oferuje wsparcie dla aplikacji inteligentnej analizy wizyjnej. Wbudowany w kamerze slot kart microSD umożliwia zaś nagrywanie materiału przez kilka dni i przechowywanie go na lokalnej karcie pamięci. Wykorzystanie rejestracji lokalnych wraz z bezpłatnym oprogramowaniem AXIS Camera Companion, pozwala użytkownikom w prosty sposób zdalnie przeglądać i zarządzać materiałami wizyjnymi nawet z 16 kamer.

Kamera AXIS M3027-PVE jest również wspierana przez inne oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym w tym np. AXIS Camera Station oraz aplikacje innych firm dzięki programowi partnerskiemu Axis Application Development Program Partner. Ponadto kamera współpracuje z usługą hosted video oraz jest zgodna ze specyfikacją ONVIF Profile S.

Kamera AXIS M3027-PVE jest już dostępna na zamówienie za pośrednictwem kanałów dystrybucyjnych Axis.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube