Rapoo V280

Ciekawa mysz dla graczy

Więcej...

JBL Inspire 700 for Women

Słuchawki stworzone specjalnie dla kobiet

Więcej...

Navitel DVR MSR700

Mała, ale sprawna kamera samochodowa

Więcej...

Genesis GX58

Mysz dla snajperów

Więcej...

Asustor AS3204T

Skromny ale potężny NAS

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AXIS: Nowa, zewnętrzna panoramiczna kamera

Stałopozycyjna sieciowa kamera kopułkowa AXIS M3027–PVE umożliwia uzyskanie szczegółowego, panoramicznego obrazu (360° lub 180°) wysokiej jakości. Przeznaczona jest do obserwacji rozległych obszarów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków takich jak hotele, butiki, restauracje czy biura.

To konkurencyjne cenowo, wandaloodporne rozwiązanie udostępniające kilka trybów prezentacji obrazu o rozdzielczości 5 megapikseli, przystosowane zostało do pracy w dzień i w nocy, co pozawala na użycie go w niemal każdych warunkach środowiskowych.

Wprowadzając model AXIS M3027–PVE wzmacniamy naszą linię dyskretnych i ekonomicznych rozwiązań panoramicznych 360°. Możliwość uzyskania szczegółowego obrazu nawet ze znacznej wielkości obszarów z wykorzystaniem tylko jednej kamery, jest szczególnie ważne dla wrażliwych cenowo segmentów rynku” mówi Jan Grusznic, Sales Engineer Axis Communications. „Kamera M3027–PVE została przystosowana do współpracy z aplikacjami do inteligentnej analizy obrazu oraz szerokiej gamy oprogramowania firm partnerskich służącego do zarządzania obrazem. Wykorzystanie m.in. bezpłatnego AXIS Camera Companion pozwala na stworzenie prostego i zarazem efektywnego rozwiązania do ogólnego dozoru wizyjnego” dodaje.

AXIS M3027-PVE, która poszerza linię stałopozycyjnych zewnętrznych kopułkowych kamer sieciowych M30-VE, może być montowana w sufitach, podsufitkach oraz zadaszeniach nad wejściem do budynków oferując widok w zakresie 360°, lub na ścianach dając obraz panoramiczny 180°. Urządzenie posiada kilka trybów podglądu: panoramiczny, panoramiczny podwójny, widok podzielony (tzw. quad), a także możliwość cyfrowego obracania i przechylania głowicy kamery w pionie i poziomie oraz używania zoomu na interesującym obszarze (cyfrowa funkcjonalność PTZ). Wiele strumieni wizji może być równocześnie przesyłanych w kompresji H.264 i Motion JPEG. AXIS M3027-PVE posiada również porty I/O do podłączania urządzeń zewnętrznych.

Podobnie jak pozostałe urządzenia z linii AXIS M30, kamera AXIS M3027-PVE ma fabrycznie ustawioną ostrość, co znacznie skraca czas instalacji. Możliwość zasilenia kamery za pomocą Power over Ethernet (IEEE 802.3af) eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych kabli zasilających i dodatkowo redukuje koszty instalacji.
W połączeniu z platformą AXIS Camera Application Platform, kamera AXIS M3027-PVE oferuje wsparcie dla aplikacji inteligentnej analizy wizyjnej. Wbudowany w kamerze slot kart microSD umożliwia zaś nagrywanie materiału przez kilka dni i przechowywanie go na lokalnej karcie pamięci. Wykorzystanie rejestracji lokalnych wraz z bezpłatnym oprogramowaniem AXIS Camera Companion, pozwala użytkownikom w prosty sposób zdalnie przeglądać i zarządzać materiałami wizyjnymi nawet z 16 kamer.

Kamera AXIS M3027-PVE jest również wspierana przez inne oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym w tym np. AXIS Camera Station oraz aplikacje innych firm dzięki programowi partnerskiemu Axis Application Development Program Partner. Ponadto kamera współpracuje z usługą hosted video oraz jest zgodna ze specyfikacją ONVIF Profile S.

Kamera AXIS M3027-PVE jest już dostępna na zamówienie za pośrednictwem kanałów dystrybucyjnych Axis.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube