Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Google i Facebook planują inwestycje w kosmosie

Google i Facebook, dwaj amerykańscy giganci, konkurują ze sobą praktycznie na każdej mobilnej platformie. Ostatnio obie firmy zainwestowały w drony, ale jak się okazuje, ich plany sięgają znacznie wyżej.

Najnowsze raporty analityczne sugerują, że zarówno Google, jak i Facebook łakomym okiem patrzą na przestrzeń kosmiczną i możliwość umieszczenia w nie własnego satelity. Wskazują na to przejęcia, jakich dokonało Google w ostatnim roku w ramach projektu Loon –m.in. firmy Titan Aerospace . Facebook nie chce być gorszy i zakupił firmę Ascenta, która podobnie jak wspomniana firma Google produkuje drony. Teraz w obszarze zainteresowania Google jest firma Skybox Imaging, która zajmuje się m.in. dostarczaniem Internetu za pośrednictwem satelit. W Google wydzielono specjalną komórkę, na czele której stoi Craig Barratt, która jest odpowiedzialna za rozwój technologii związanych z bezprzewodowym Internetem. To zespół Barratta, ma połączyć cały świat globalną siecią – połączyć ze sobą istniejące sieci bezprzewodowe tworząc jedną wielką sieć. Z kolei inne zespoły Google pracują nad technologiami związanymi z dronami i balonami (tak, tak, balonami). Tymczasem plany Facebooka dotyczące ekspansji w kosmos nie są tak udokumentowane, ale analitycy spodziewają się jakiegoś posunięcia firmy w tym kierunku.
A za kilkadziesiąt lat, pierwsze statki kosmiczne firmowane przez Google i FB wystartują w kosmos.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube