ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Coś dla graczy – okulary do komputera

Gaming to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi sportowych. Tak, gry sportowe już od dawna stały się sportem, i to takim, który ma budżet większy od niektórych „prawdziwych” dyscyplin sportowych. Na pewno w naszym kraju. 

W każdym razie zwolenników gamingu jest tak samo wielu, jak wielu jest przeciwników. Gry ogłupiają, psują wzrok, prowadzą do otyłości, skrzywienia kręgosłupa .. Znacie to? Takie wypowiedzi najczęściej słyszymy. Rzadko jednak wspomina się o poprawie refleksu, zwiększonej czujności, umiejętności podejmowania szybkich decyzji, umiejętności pracy zespołowej. 
Tak czy siak, wielu użytkowników komputerów mniej lub bardziej intensywnie gra. A gracze, tak jak i inne zawody są narażeniu na różne kontuzje – nadwyrężenie nadgarstka i … pogorszenie wzroku. I w ten sposób dotarliśmy do meritum tego tekstu – okularów, które zostały zaprojektowane przez firmy Alienware i PC Jins. Okulary mają zapobiec zmęczeniu wzroku poprzez redukcję HEV – energii emitowanej przez monitory w postaci światła widzialnego. Obie firmy zapewniają, że oferowane okulary redukują wpływ HEV o połowę. No i wyglądają całkiem ciekawie. Są one dostępne w kolorach czerwonym i niebieskim i mogą być noszone razem ze słuchawkami, nie powodując dyskomfortu.

Cena? Niestety nie znam, wiem natomiast, że ich sprzedaż rozpocznie się w Japonii w sierpniu tego roku.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube