Dysk WD My Passport 2TB

Prosty dysk o dużej pojemności

Więcej...

Goclever 3D Printer Invention

Ręczna drukarka 3D dla każdego

Więcej...

Edimax AC 1200 EW-7822ULC

Adapter WiFI od Edimax

Więcej...

Air Live Smart Home Kit

Podstawa to dom pod kontrolą

Więcej...

Cooler Master Mastermouse Pro L

Tania mysz Pro

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Impulsy elektryczne mogą manipulować snem

Czy ktoś z Was marzył kiedyś o jakimś konkretnym śnie? Wygląda na to, że już niedługo będziemy mogli sobie zażyczyć dowolny sen.

Sterowanie snem jest możliwe dzięki badaniom wpływu energii elektrycznej na nasz mózg. Dzięki badaniom naszego snu i impulsów elektrycznych przepływających przez nasz umysł, naukowcy mają nadzieję poprawić jakość naszego snu. W trakcie badań stymulowali mózgi śpiących ochotników, którzy nigdy wcześniej nie doświadczyli świadomego snu. Badając reakcje wolontariuszy, naukowcy byli w stanie zmienić aktywność neuronów w mózgu doprowadzając je do takiego stanu, w którym śpiący mogli kontrolować swoje sny.
Tym, którzy nie wiedzą, wyjaśniam, że świadomy sen, to taki sen, w którym wiesz, że śnisz. Oprócz samej przyjemności, jaką można czerpać ze świadomego odpoczynku (oczywiście pojawia się pytanie, czy w takim przypadku nasz umysł odpoczywa), taka forma snu może być używana podczas terapii osób cierpiących na zaburzenia psychiczne. Lekarze uzbrojeni w wiedzę, w jaki sposób mózg zarządza halucynacjami, eksperci mogą bardziej świadomie wyzwalać swoich pacjentów od koszmarów dając środki, które zapewnią lepszy, spokojniejszy i dłuższy sen.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube