Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Rozdzielczość 8K wkracza do gier

Dziś cieszymy się niezwykłą jakością gier video na PS4 czy Xbox One, ale gracze którzy za dziesięć lat spojrzą na nasze dzisiejsze gry, będą kręcić nosami. Oni będą się cieszyć obrazem 8K na PlayStation 5 czy Xbox Second.

Najważniejsze jest to, że to gracze chcą by ich gry były ładniejsze i pełniejsze szczegółów. Jeden z nich, ukrywający się pod nickiem K-putt zasymulował Crysis 3 w rozdzielczości 8K. Ta gra zawsze była wyznacznikiem dobrej jakości grafiki i wielu developerów stawiało sobie za wzór jakość jej obrazów. K-putt pokazał, że może ona być jeszcze lepsza. A co najważniejsze … gra już jest dostępna w takiej rozdzielczości. Wspomniany użytkownik wykorzystał mod, który ściągnął ograniczenie rozdzielczości wbudowane w grę i uruchomił ją w jakości 8K. Nie każdy jednak może cieszyć się zabawą w takiej rozdzielczości. Trzeba mieć mocną (bardzo mocną) kartę graficzną i ekran, który to wyświetli. Są oczywiście dostępne na rynku takie wyświetlacze i karty, ale kosztują one tyle, że zwykłego zjadacza chleba nie stać na ich zakup.
Swoje zrzuty ekranowe umieścił w serwisie Flickr. Największy umieszczony tam plik ma rozdzielczość 8000x4000 i waży 24MB. To przemawia, prawda?

crysis-8k-hack-k-putt-flickr

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube