Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Japończycy dostaną Xbox One we wrześniu

Japonia nie jest priorytetowym rynkiem dla Microsoftu, o czym przekonali się mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni. Xbox One, najnowsza konsola amerykańskiej firmy zadebiutuje tam dopiero 4 września.

4 września, to dzień kiedy Japończycy będą mogli otrzymać dedykowane na swój rynek nowe Xbox-y. Jest to prawie 10 miesięcy później od premiery Xbox One w innych krajach i siedem miesięcy po japońskim debiucie PS4. Nie ujawniono też ceny amerykańskiego produktu, którą będą musieli zapłacić mieszkańcy wysp. Analitycy spodziewają się jednak, że kwota ta zostanie ujawniona albo jeszcze przed zbliżającymi się targami E3, albo też w ich trakcie.
Jedno jest pewne, Japończycy nie cieszą się z tego, że muszą czekać na Xbox-a. Z drugiej strony PS4 nie sprzedaje się tak, jak Sony chciałoby to wiedzieć. Być może słaby wynik sprzedaży konkurencyjnej konsoli jest przyczyną odwlekanej premiery Xbox one w Japonii. Tymczasem Xbox 360 w całej swej kilkuletniej historii sprzedano tam w liczbie ok. 1.7 mln egzemplarzy.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube