ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Machając rękami możemy kontrolować filmy na Vimeo

Kinect pokazał wszystkim, że sterowanie przy pomocy gestów jest ewolucją dotychczasowego interfejsu (myszki) na wyższy poziom. Już nie tylko możemy się bawić na Xbox-ie, już nie tylko Smart TV obsłużymy machając rękami, teraz również oglądając filmy w sieci możemy przewijać je przy pomocy gestów. Prekursorem w tym jest Vimeo.

Firma ogłosiła niedawno, że pracuje nad Couch Mode, rozwiązaniem które pozwoli w nowy, wygodny sposób oglądać filmy w tym serwisie. Według zapowiedzi tryb ten wykorzystuje kontroler Leap Motion, pozwalając przy jego pomocy przyjąć polecenia obsługi mediów za pomocą gestów. Kręcąc palcem koło możemy przewinąć film do przodu lub do tyłu, a dźgając palcem powietrze możemy odtworzyć lub wstrzymać odtwarzanie, lub też przełączyć się na nowy klip.
Vimeo wspominało o swoim trybie Couch już w 2010 roku. Jak widać dopracowanie go zajęło trochę czasu. Tymczasem YouTube zapowiedział w międzyczasie swoje własne rozwiązanie –Leanback, które pozwala na oglądanie wideo w trybie pełnoekranowego odtwarzania w przeglądarce.
Jakby nie patrzeć, machanie rękami przed ekranem staje się coraz bardziej powszechne. A czy popularne? Lubicie taką formę sterowania komputerem?

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube