Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Obsługa systemów Smart TV może być prostsza dzięki Logitech

Logitech od lat już należy do najbardziej rozpoznawanych producentów akcesoriów komputerowych. Projektanci zatrudniani przez tę firmę od lat proponują ciekawe, innowacyjne produkty, które przyciągają użytkowników komputerów. Jednym z najnowszych produktów, które weszły do oferty Logitech jest klawiatura K830, która m.in ułatwia obsługę telewizorów wyposażonych w Smart TV.

Wprowadzenie do telewizorów systemów Smart TV spowodowało, że urządzenia te zaczęły ewoluować ze zwykłego odbiornika, w domowe centra informacji i rozrywki. Jednak ich największą słabością jest wygodne przewijanie się przez okienka i wprowadzanie tekstów. Co jak co, ale wprowadzanie tekstu przy pomocy pilota, wcale nie jest wygodne.
Illuminated Living-Room Keyboard K830 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom telemaniaków i poprawia komfort korzystania z systemów typu Smart TV. Dzięki łączności bezprzewodowej, możemy wygodnie usiąść z klawiaturą na kolanach i przeglądać Internet na dużym ekranie telewizora. Oczywiście K830 wyposażono w kilka ciekawych funkcji, takich jak chociażby podświetlenie przycisków, które włącza się za każdym razem gdy zostanie naciśniety jakiś klawisz. Podłączona przez WiFi może pracować przez 10 dni, ładowana jest przez port microUSB. Zasięg klawiatury to ok. 10 metrów, czyli całkiem sporo.
Nadszedł w końcu czas na informacje o cenie – „tylko” 150 dolarów. Jak widać Logitech to nie tylko znana, ale i ceniąca się firma. Chociaż nie można zaprzeczyć, że produkty tej firmy oferują określoną (czyli dobrą) jakość.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube