Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Coś dla pracocholików

04Jeśli ktoś nie może oderwać się od pracy, a z drugiej strony nie może już wysiedzieć w łóżku, może spróbować wykorzystać coś co nazywa się GORODE.

To coś, to nic innego jak specjalny stojak z blatem, do którego możemy przymocować notebooka (lub książkę). Specjalne paski i spinki pozwalają utrzymać komputer w pozycji odwróconej do „normalnej”. Nie wspomniałem, że GORODE to stojak, który możemy wykorzystać odpoczywając na łóżku. Z drugiej strony co to za odpoczynek skoro mamy pracować? Zawsze jednak możemy przeglądać sieć, a nie pracować, czyż nie? Na blacie możemy też umieścić wiatraczki, które w upalne dni będą nas przyjemnie chłodzić. Szklanki z herbatą niestety nie postawimy.


Czy można to kupić w Polsce? Raczej nie. Ale przez Internet już tak. Cena zależy od wielkości blatu – on z kolei zależy od wielkości komputera, który chcielibyśmy tam postawić. 86$ kosztuje duża wersja, 64$ mniejsza.

 

Komentarze zostały wyłączone

Podobne artykuły

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube