Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Amazon prezentuje swój własny kontroler do gier

Amazon, znany sklep internetowy i jednocześnie producent różnej maści urządzeń elektronicznych przygotował swoją własną wersję kontrolera do gier.

Przyznam, że w porównaniu do kontrolerów Sony czy Microsoftu, to co prezentuje na udostępnionych zdjęciach Amazon jest toporne. Kanciaste krawędzie daleko dobiegają od miękkich krzywizn sterowników Xbox-a czy PlayStation. Niemniej, mamy wszystko to co mają kontrolery producentów konsol. Są więc dwie analogowe gałki, cztery przyciski A,B, X, Y po prawej stronie i d-pad po lewej. Widać jednak powiew świeżości – wśród pozostałych przycisków, takich jak Home, Back, Menu znalazło się również miejsce na Androida. Czy to oznacza, że Amazon szykuje grunt pod konsolę opartą na systemie Google? Nie zabrakło też przycisków multimedialnych, które pozwolą uruchamiać pliki audio i video oraz przewijać je w przód i w tył.
Kontroler wyposażono w sześć diod LED, które podzielono na dwie grupy. Cztery z nich umieszczono po prawej stronie, a dwie po lewej. Kontroler zasilany jest przez dwie baterie AA, co od razu wskazuje na bezprzewodową pracę kontrolera.
Montaż kontrolera został podobno zlecony firmie Foxconn, tej samej która składa produkty Apple. Foxconn Ma swoje fabryki zlokalizowane w Brazylii, i to tam właśnie kontroler Amazon został sprawdzony pod kątem zgodności z przepisami.
Co Wy myślicie o tym kontrolerze? Ma szansę tak, jak Kindle podbić serca klientów Amazon-a?

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube