uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Amazon prezentuje swój własny kontroler do gier

Amazon, znany sklep internetowy i jednocześnie producent różnej maści urządzeń elektronicznych przygotował swoją własną wersję kontrolera do gier.

Przyznam, że w porównaniu do kontrolerów Sony czy Microsoftu, to co prezentuje na udostępnionych zdjęciach Amazon jest toporne. Kanciaste krawędzie daleko dobiegają od miękkich krzywizn sterowników Xbox-a czy PlayStation. Niemniej, mamy wszystko to co mają kontrolery producentów konsol. Są więc dwie analogowe gałki, cztery przyciski A,B, X, Y po prawej stronie i d-pad po lewej. Widać jednak powiew świeżości – wśród pozostałych przycisków, takich jak Home, Back, Menu znalazło się również miejsce na Androida. Czy to oznacza, że Amazon szykuje grunt pod konsolę opartą na systemie Google? Nie zabrakło też przycisków multimedialnych, które pozwolą uruchamiać pliki audio i video oraz przewijać je w przód i w tył.
Kontroler wyposażono w sześć diod LED, które podzielono na dwie grupy. Cztery z nich umieszczono po prawej stronie, a dwie po lewej. Kontroler zasilany jest przez dwie baterie AA, co od razu wskazuje na bezprzewodową pracę kontrolera.
Montaż kontrolera został podobno zlecony firmie Foxconn, tej samej która składa produkty Apple. Foxconn Ma swoje fabryki zlokalizowane w Brazylii, i to tam właśnie kontroler Amazon został sprawdzony pod kątem zgodności z przepisami.
Co Wy myślicie o tym kontrolerze? Ma szansę tak, jak Kindle podbić serca klientów Amazon-a?

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube