Dysk WD My Passport 2TB

Prosty dysk o dużej pojemności

Więcej...

Goclever 3D Printer Invention

Ręczna drukarka 3D dla każdego

Więcej...

Philips 278E8QJAB/00

Krzywy ekran ma swoje plusy

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Harmony Smart Keyboard - (nie)potrzebny gadżet od Logitech?

 

Logitech poinformował, że do sklepów już wkrótce, bo jeszcze w tym miesiącu, trafi Harmony Smart Keyboard, uniwersalna klawiatura, przy pomocy której możemy sterować szeroką gamą urządzeń – od smartfonów, poprzez konsole, do normalnych pecetów.

Harmony Smart Keyboard ma być dostępna w cenie 150$, a więc o 20$ więcej niż Harmony Smart Control – pilot przy pomocy którego możemy sterować IPhonami, iPodami, głośnikami, TV Smart i urządzeniami pracującymi pod kontrolą Androida. Wprowadzana do oferty Logitech klawiatura obejmie swoim zasięgiem te same produkty oraz Apple TV i Xbox One. Komunikację można będzie zestawić po łączach: radiowym, Bluetooth oraz IrDa. Krótko mówić, żadne medium bezprzewodowe nie ma tajemnic przed Logitechem. Oczywiście klawiaturę można podłączyć do PC lub MAC-a.
Niestety, nie wszystko złoto co się błyszczy. Klawiatura ma ograniczenie, możemy ją podłączyć do maksymalnie 8 urządzeń, co w praktyce powinno być wystarczające. Spróbujmy policzyć: konsola, pecet, TV, tablet, smartfon … mamy jeszcze 3 miejsca w zapasie.
W celu ułatwienia obsługi urządzeń medialnych, klawiaturę wyposażono m.in. w przyciski regulujące głośność. Pytanie tylko czy to wystarczy, by zachęcić użytkowników do zakupu tego gadżetu. W końcu dziś telewizorem możemy sterować nawet przy pomocy smartfona. Po co nam więc dodatkowe akcesorium w postaci klawiatury? I do tego za nie małe pieniądze.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube