Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Harmony Smart Keyboard - (nie)potrzebny gadżet od Logitech?

 

Logitech poinformował, że do sklepów już wkrótce, bo jeszcze w tym miesiącu, trafi Harmony Smart Keyboard, uniwersalna klawiatura, przy pomocy której możemy sterować szeroką gamą urządzeń – od smartfonów, poprzez konsole, do normalnych pecetów.

Harmony Smart Keyboard ma być dostępna w cenie 150$, a więc o 20$ więcej niż Harmony Smart Control – pilot przy pomocy którego możemy sterować IPhonami, iPodami, głośnikami, TV Smart i urządzeniami pracującymi pod kontrolą Androida. Wprowadzana do oferty Logitech klawiatura obejmie swoim zasięgiem te same produkty oraz Apple TV i Xbox One. Komunikację można będzie zestawić po łączach: radiowym, Bluetooth oraz IrDa. Krótko mówić, żadne medium bezprzewodowe nie ma tajemnic przed Logitechem. Oczywiście klawiaturę można podłączyć do PC lub MAC-a.
Niestety, nie wszystko złoto co się błyszczy. Klawiatura ma ograniczenie, możemy ją podłączyć do maksymalnie 8 urządzeń, co w praktyce powinno być wystarczające. Spróbujmy policzyć: konsola, pecet, TV, tablet, smartfon … mamy jeszcze 3 miejsca w zapasie.
W celu ułatwienia obsługi urządzeń medialnych, klawiaturę wyposażono m.in. w przyciski regulujące głośność. Pytanie tylko czy to wystarczy, by zachęcić użytkowników do zakupu tego gadżetu. W końcu dziś telewizorem możemy sterować nawet przy pomocy smartfona. Po co nam więc dodatkowe akcesorium w postaci klawiatury? I do tego za nie małe pieniądze.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube