Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Gwiazda-Śmierci-500Amerykanie mają dziwne pomysły i niejednokrotnie nas o tym przekonują. Dziś w sieci ukazała się informacja, o petycji jaką złożono na stronie Białego Domu. Jej autorzy chcą od Barracka Obamy by USA wybudowało Gwiazdę Śmierci znaną nam z Gwiezdnych wojen.

W tym celu amerykański prezydent powinien zabezpieczyć w budżecie na 2016 rok odpowiednie fundusze i środki potrzebne do budowy. Jako argument za takim działaniem podają zwiększenie miejsc pracy, rozwój inżynierii i badań kosmosu. No i oczywiście wzrost zdolności obronnych USA.

Gwiazda-Śmierci

Zanim jednak wniosek trafi na biurko Obamy, pod petycja musi się podpisać całkiem spora rzesza amerykanów. Jednak nawet jeśli uda się uzbierać wymaganą liczbę podpisów, Gwiazda Śmierci w takiej postaci jaką znamy z filmów nie powstanie przez długie lata. I to nie tylko z powodu olbrzymich zasobów jakie są potrzebne do jej budowy. Traktat o Przestrzeni Kosmicznej ratyfikowany przez USA zabrania umieszczania broni masowego rażenia w przestrzeni kosmicznej.

No i pytanie jeszcze, jakie światy miałoby niszczyć ogromne działo znane jako Niszczyciel Planet. Jak na razie jesteśmy w tym świecie sami … Tak nam przynajmniej mówią Ci siedzący u góry.

Komentarze zostały wyłączone

Podobne artykuły