ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Chcą wybudować Gwiazdę Śmierci

Gwiazda-Śmierci-500Amerykanie mają dziwne pomysły i niejednokrotnie nas o tym przekonują. Dziś w sieci ukazała się informacja, o petycji jaką złożono na stronie Białego Domu. Jej autorzy chcą od Barracka Obamy by USA wybudowało Gwiazdę Śmierci znaną nam z Gwiezdnych wojen.

W tym celu amerykański prezydent powinien zabezpieczyć w budżecie na 2016 rok odpowiednie fundusze i środki potrzebne do budowy. Jako argument za takim działaniem podają zwiększenie miejsc pracy, rozwój inżynierii i badań kosmosu. No i oczywiście wzrost zdolności obronnych USA.

Gwiazda-Śmierci

Zanim jednak wniosek trafi na biurko Obamy, pod petycja musi się podpisać całkiem spora rzesza amerykanów. Jednak nawet jeśli uda się uzbierać wymaganą liczbę podpisów, Gwiazda Śmierci w takiej postaci jaką znamy z filmów nie powstanie przez długie lata. I to nie tylko z powodu olbrzymich zasobów jakie są potrzebne do jej budowy. Traktat o Przestrzeni Kosmicznej ratyfikowany przez USA zabrania umieszczania broni masowego rażenia w przestrzeni kosmicznej.

No i pytanie jeszcze, jakie światy miałoby niszczyć ogromne działo znane jako Niszczyciel Planet. Jak na razie jesteśmy w tym świecie sami … Tak nam przynajmniej mówią Ci siedzący u góry.

Komentarze zostały wyłączone

Podobne artykuły

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube