foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Acer ConceptD 7 SpatialLabs Edition

Acer zaprezentował dziś nowości, które przyszykował dla użytkowników komputerów. Wśród nich pojawiły się nowe modele notebooków ConceptD wyposażone w nowe wyświetlacze i różne opcje obudowy. Najciekawszym wśród nich modelem jest ConceptD 7 SpatialLabs, w którym zamontowano stereoskopowy wyświetlacz.

Nowa konstrukcja jest efektem połączenia sił Acer-a i SpatialLabs. Obie firmy postanowiły zaprojektować komputer, który umożliwi projektantom i grafikom oglądanie obrazów 3D bez stosowania odpowiednich okularów.
Sercem ConceptD 7 SpatialLabs Edition jest procesor Core i7 11. generacji z opcją GeForce RTX 3080, który wspiera do 64 GB RAM oraz dysk o pojemności nawet 2 TB SSD. Ekran, oprócz specjalnej technologii stereoskopowej charakteryzuje się rozdzielczością 4K oraz zatwierdzona przez Pantone dokładnością kolorów Delta E<2, której bardzo często wymagają graficy.
Acer prezentując komputer wspomniał, że zaktualizował sztuczną inteligencję, na której opiera się system, który umożliwia użytkownikom oglądanie treści 3D z dowolnego obrazu (lub wideo) 2D wyświetlanego na ekranie. Firma uruchomiła również nową witrynę dla programistów, aby umożliwić im pobranie różnych wtyczek i narzędzi, w tym aplikacji do śledzenia rąk oraz dodatków do silnika Unreal Engine.
Oczywiście nie tylko projektanci mogą uznać, że D 7 jest ciekawą propozycją. Producent twierdzi, że są już firmy używające tego komputera jako konfiguratora samochodów do wykorzystania w salonach, są tez architekci wykorzystujący go do prezentowania projektów domów oraz analityków badających obrazy o wysokiej rozdzielczości z satelitów.
Komputer będzie dostępny w grudniu w cenie 3.599 euro. Jak widać cena jest niemała.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube