foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

SteelSeries sprzedane

Tego, że SteelSeries dołączy do grona znanych marek, które sprzedają się większym firmom, chyba nikt się nie spodziewał. Ale tak się stało. Jeden z najbardziej znanych producentów akcesoriów gamingowych zmienił właściciela. Nowym właścicielem jest firma GN, do której należy Jabra.

Przejęcie SteelSeries kosztowało nowego właściciela około 1.24 miliarda dolarów. Ten ruch ma dać GN przewagę w obszarze „wysokiej jakości sprzętu do gier”, zapewniając jednocześnie miejsce na rozwój i osiągnięcie „synergii przychodów”. Transakcja ma zostać sfinalizowana na początku 2022 roku.
SteelSeries podkreślił, że utrzyma to samo przywództwo. Według szefa firmy, Ehtishama Rabbaniego, umowa z GN pomoże „przyspieszyć” rozwój firmy, który i tak wg. zarządu firmy jest na dobrym poziomie. Nowy właściciel wskazał, że SteelSeries zwiększał swój udział w rynku w ciągu ostatnich kilku lat i sam przejmował mniejsze firmy, takie jak KontrolFreek.
Zakup może pomóc firmie GN w zwiększeniu swojej obecności na rynku gier zarówno w zestawach słuchawkowych, jak i sprzęcie innym niż audio, takim jak myszy, klawiatury i podkładki pod mysz. Mówiąc najprościej, może to pomóc GN stać się ogólną marką technologiczną po latach skupiania się na swoim wąskim portfolio.
Tymczasem SteelSeries mógł nie mieć tak dużego wyboru, jak by chciał. Marki takie jak Astro, Elgato i Roccat sprzedały się już większym firmom, aby zapewnić sobie przetrwanie i zapewnić dalszy rozwój. Podczas gdy przyszłość SteelSeries prawdopodobnie byłaby świetlana bez GN, połączenie obu firm może pomóc marce rozwijać się w konkurencyjnym otoczeniu, w którym rywale często mają duże wsparcie finansowe stojących za nimi właścicieli.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube