foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sony SRS-NS7

Każdy miłośnik dobrego brzmienia chce by muzyka go otaczała. Najczęstszym stosowanym sposobem by to osiągnąć są słuchawki, ale nie każdemu pasuje ciężar na głowie. Dlatego już jakiś czas temu Sony zaproponowało unikalne rozwiązanie – specjalny pałąk na szyję, w którym umieszczono głośniki. Koncern ciągle rozwija swój pomysł, o czym świadczy implementacja technologii Dolby Atmos w nowej generacji tego akcesorium.

SRS-NS7, bo takie oznaczenie nosi pałąk zakładany na szyję oferuje dźwięk porównywalny z tym, jaki generuje zestaw kina domowego złożony z kilku głośników. Co prawda by uzyskać pełny efekt Dolby Atmos, potrzebny jest telewizora Sony Bravia XR i dołączony nadajnik bezprzewodowy. Ale to dzięki niemu i aplikacji 360 Spatial Sound Personalizator, możemy zrobić zdjęcie ucha by określić jego charakterystykę dźwiękową. Program oceni kształt ucha i zoptymalizuje pod jego kątem rozmieszczenie wirtualnych głośników Dolby Atmos.
Według Sony nadajnik zminimalizuje również opóźnienie dźwięku, aby precyzyjnie dopasować dźwięk i obrazy wyświetlane na telewizorze. Firma zadbała o to, by nadajnik bezprzewodowy WLA-NS7 można było kupić osobno, by po podłączeniu do niektórych słuchawek uzyskać ten sam efekt.
Oprócz oglądania telewizji z pałąkiem na szyi, użytkownicy mogą wykorzystać go podłączając go do innych urządzeń np. komputera lub tabletu. Producent tak zaprojektował to akcesorium, by umożliwić połączenie wielopunktowe, co oznacza możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie. Jeśli więc słuchasz muzyki z komputera, a na telefon przychodzi połączenie, możesz odebrać je jednym naciśnięciem przycisku i skorzystać z wbudowanego mikrofonu. Oczywiście SRS-NS7 ma stopień ochrony IPX4, co oznacza, że jest odporny na zachlapanie wodą.
Jeśli chodzi o żywotność baterii, jedno ładowanie zapewnia do 12 godzin użytkowania i do pięciu godzin odtwarzania przy maksymalnej głośności. Technologia szybkiego ładowania pozwala po 10 minutach ładowania cieszyć się dźwiękiem przez godzinę.
Koszt tego akcesorium to 300 dolarów, nadajnik bezprzewodowy podłączany do telewizora to kolejne 60 dolarów. SRS-NS7 można już zamawiać w przedsprzedaży, pierwsze urządzenia mają być wysłane 27 października.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube