foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Telefon gamepadem – dzięki Google Stadia

O tym, że przy pomocy telefonu można kontrolować telewizor nie trzeba chyba nikogo informować. Ale to, że zamiast oficjalnego kontrolera Stadia do przesyłania strumieniowego gier Google na telewizor możemy wykorzystać smartfon, to coś nowego.

Google poinformowało o wprowadzeniu funkcji, która pozwala graczom Stadia korzystającym z telewizora używać telefonu z Androidem lub iPhone'a jako wirtualnego gamepada. Można też użyć gamepadów innych firm, podłączając je do telefonu przez Bluetooth lub USB.
Rozszerzona obsługa kontrolera wymaga Android TV, Google TV lub Chromecast Ultra. W większości przypadków trzeba dodać kontroler lub włączyć dotykowy gamepad w aplikacji mobilnej Stadia i wybrać opcję „graj na telewizorze”. Posiadacze Android TV i Google TV będą również musieli włączyć kontroler w sekcji awatara w aplikacji Stadia na dużym ekranie.
Udostępniona przez Google funkcja może zwiększyć popularność Stadia. Chociaż od dawna mamy już dużą elastyczność w zakresie miejsca do grania, nie było wielkiego wyboru jeśli chodzi o dostępne do gry urządzenia. Teraz możemy grać na dużym ekranie i nie potrzebujemy do tego specjalnego wyposażenia. Wystarczy telefon, co wiąże się z oszczędnością. Warto jednak pamiętać, że mamy coś za coś. Jesteśmy ograniczeni do funkcjonalności dostępnej na ekranie telefonu.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube