foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Zwrot 120% zużytej wody – plan Google do 2030 roku

Google ogłosił nowy cel swojej gospodarki wodnej na 2030 rok. W jego ramach zobowiązuje się do uzupełniania średnio 120 procent wody zużywanej w swoich centrach danych i biurach. W miejscach takich jak hrabstwo Douglas w stanie Georgia firma wykorzystuje już odzyskane ścieki do obsługi serwerów. Teraz chce iść dalej dlatego pracuje nad rozszerzeniem tej praktyki, poszukując więcej możliwości wykorzystania ścieków i wody morskiej.

Tymczasem w swoich biurach firma chce wykorzystywać więcej lokalnych źródeł wody, takich jak woda deszczowa, do takich rzeczy jak nawadnianie krajobrazu czy spłukiwania toalet. Jednym słowem tam, gdzie woda pitna nie jest wymagana. Google wskazuje na swoje kampusy takie jak Bay Area, gdzie współpracował z lokalnymi ekologami, jako przykład inicjatywy, w której już myśli o wykorzystaniu wody.
Firma twierdzi, że starając się uzupełnić wodę w większym stopniu niż jej zużywa, wesprze również w projekty społeczne mające na celu rozwiązanie lokalnych problemów wodnych. Już teraz Google wskazuje na partnerstwo z plemionami Indian Colorado River, w ramach którego zmniejszają ilość wody usuwanej z jeziora Mead. Zbiornik, największy w USA, boryka się z palącym niedoborem wody z powodu nadmiernego jej zużycia oraz przedłużającej się suszy.
Ponadto firma planuje kontynuować współpracę ze społecznościami, decydentami i planistami, aby pomóc im w dostarczaniu narzędzi i technologii potrzebnych do pomiaru i przewidywania dostępności i potrzeb wody. Tutaj firma odwołuje się do pracy, którą wykonała z Programem Ochrony Środowiska ONZ, aby stworzyć Eksplorator ekosystemów słodkowodnych. Jest to narzędzie, które śledzi krajowe i lokalne zmiany wód powierzchniowych w czasie.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube