foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Logo Windows 11

Microsoft opublikował informację, która na pewno nie spodoba się użytkownikom starszych pecetów. O ile uda się na nich zainstalować Windows 11, o tyle aktualizacje tego systemu mogą już by na nich niedostępne.

Według the Verge, to czy na komputerze będzie najnowsza wersja Windows 11 zależeć będzie od tego, jaki procesor będzie nim sterować. Urządzenia z nieobsługiwanymi przez system CPU nie będą „uprawnione” do pobierania aktualizacji systemu, mogą nie otrzymać aktualizacji sterowników lub zabezpieczeń. Innymi słowy, jeśli będziesz chciał mieć bezpieczny system będziesz musiał zainwestować w nowy sprzęt.
Niestety, Microsoft nie ujawnił szczegółów tej informacji. Wiadomo tylko, że firma pozwoli zainstalować Windows 11 na starszych procesorach, aby pomóc firmom przetestować nową platformę. Ale które procesory są zaliczane przez nią do „tych starszych” już nie wiadomo.
Z jednej strony może to być zaskakujący ruch Microsoftu, ale po głębszych przemyśleniach zapowiedź Microsoftu wcale nie jest taka nieoczekiwana. Firma może popaść w kłopoty prawne, jeśli zaoferuje aktualizacje nieobsługiwanego sprzętu i w efekcie instalacji łatki uszkodzi komputer. Nie jest też w stanie gwarantować pomocy technicznej w przypadku instalacji na starych układach. Takie podejście pozwala firmie zadowolić się entuzjastami (którzy mogą instalować nowe obrazy ISO zamiast polegać na łatkach) bez zwiększania jego kompatybilności i wprowadzania innych problemów.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube