foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Amazon Echo Show 8

Wygląda na to, że Amazon chce pozbawić Google szansy na monopol w śledzeniu snu za pomocą radaru. Taką funkcję firma zawarła w swoim najnowszym urządzeniu Nest Hub. Tymczasem gigant sprzedaży internetowej otrzymał zgodę na używanie radaru 60GHz do śledzenia snu przy pomocy swojego urządzenia. Wszystko po to, by móc sprawdzać jakość snu bez konieczności noszenia opasek, takich jak np. Halo.

Ta sama technologia może być również wykorzystywana do nawigacji gestami, zwłaszcza dla osób z niepełnosprawnością ruchową lub mowy, która uniemożliwia im używanie konwencjonalnych poleceń. Amazon nie omieszkał przedstawić porównanie swojego urządzenia z urządzeniem Google – firma powołała się w nim na radar Pixel 4
Na razie Amazon nie dostarczył wielu wskazówek na temat produktów, które wykorzystywałyby śledzenie radarowe, ale opisał urządzenia jako „niemobilne”. Innymi słowy, najprawdopodobniej będą to urządzenia Echo, które monitorują nasz odpoczynek ze stolika nocnego.
Nie jest pewne, kiedy Amazon może dostarczyć sprzęt wyposażony w radar, chociaż niedawne premiery Echo Show bez tego sprzętu sugerują, że możemy chwilę poczekać na ich premierą. Niemniej gigant już zaczął kampanię reklamową tych produktów łącząc je ze swoją usługą Amazon Pharmacy. Śledzenie snu oparte na radarach może sprawić, że Echo będzie cennym narzędziem zdrowotnym, a nie tylko poręcznym towarzyszem do odtwarzania muzyki lub zarządzania inteligentnym domem.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube