foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sony SRS-NB10

Sony potrafi zaskakiwać, co widać po ostatnim pomyśle, który firma przedstawiła. Opierając się na urządzeniach takich jak SRS-WS1, zapowiedziała SRS-NB10 - głośnik z pałąkiem na szyję, który został zaprojektowany z myślą o pracownikach zdalnych.

NB10 ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku w cenie 150 USD. Producent obiecuje do 20 godzin odtwarzania dźwięku „zoptymalizowanego tylko dla Twoich uszu” z głośnikami ustawionymi pod kątem w górę. W taki sposób, by dźwięk trafiał najkrótszą drogą do ucha.
Sony twierdzi, że dopóki głośność ustawiona jest na stosunkowo niskim poziomie, nie będzie trzeba martwić się o to, że przeszkadzamy osobom w naszym otoczeniu. Na ile jest to prawdą dowiemy się jednak dopiero jak już faktycznie głośnik trafi w ręce pierwszych użytkowników.
Jednak SRS-NB10 to nie tylko głośnik. Można go również używać do połączeń głosowych i wideo. Dzięki dwóm mikrofonom kształtującym wiązkę i wbudowanej technologii przetwarzania głosu, Sony uważa, że NB10 ułatwi słuchanie osobom po drugiej stronie połączenia. Co więcej, konstrukcja „otwartego ucha” sprawia, że można słyszeć, to co dzieje się wokół, co ma zapewnić bezpieczeństwo użytkownika.
NB10 może łączyć się z dwoma urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth jednocześnie, umożliwiając przełączanie się między nimi w razie potrzeby. Są one również odporne na wilgoć, obudowa ma posiadać certyfikat IPX4. A dzięki ładowaniu przez USB-C można już po 10 minutach ładowania urządzenie może pracować przez całą godzinę.
Urządzenie ma być dostępne w dwóch kolorach — grafitowym i białym. Do sprzedaży trafi we wrześniu.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube