foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Obudowa MSI MAG Vampiric

Obudowa komputera stacjonarnego pozwala zapanować nad chaosem wszystkich podzespołów i plątaniną kabli. Dlatego tak niezwykle istotne jest, aby oferowała ona funkcjonalne rozwiązania. MSI, lider w dziedzinie sprzętu dla graczy i wysokiej klasy podzespołów komputerowych, prezentuje obudowy z serii MAG Forge i MAG Vampiric.

Obudowy typu mid-tower z serii MAG Forge charakteryzują się przestronną i wytrzymała konstrukcją. Bez problemu można w nich zamontować różne formaty płyt głównych – ATX, Micro-ATX lub Mini-ITX. Gwarantuje to ich uniwersalność i ogranicza problemy podczas składania komputera. Niezwykle istotna, zwłaszcza w letnie upalne dni, jest dobra wentylacja, która bezpośrednio wpływa na temperaturę wszystkich urządzeń znajdujących się wewnątrz obudowy. W MAG Forge wykorzystano system trzech 120-milimetrowych zasysających powietrze wentylatorów umieszczonych w pionie na frontowej stronie obudowy. Generuje to nadciśnienie w obudowie i sprawia, że ciepłe powietrze jest wypychane górą oraz z tyłu. Oczywiście MSI, znając potrzeby swoich użytkowników, umożliwia także montaż dodatkowego chłodzenia, w tym także chłodzenia cieczą. Producent zapewnia możliwość montażu radiatora o długości 330 mm oraz 160-milimetrowego coolera chłodzącego procesor.

Dla wielu osób niezwykle istotna jest także estetyczna prezentacja zamontowanych wewnątrz podzespołów, zwłaszcza jeśli chcemy podziwiać ich podświetlenie RGB. Wszystkie obudowy z serii MAG Forge posiadają panel boczny wykonany z 4-milimetrowego jasnoszarego hartowanego szkła. Jego montaż oraz demontaż jest bardzo prosty i nie wymaga dodatkowych narzędzi. A jeśli o RGB mowa to na froncie obudowy znajduje się przycisk do sterowania podświetleniem. W zestawie znajduje się także płytka, która umożliwia podłączenie nawet sześciu urządzeń RGB LED, takich jak taśmy LED czy wentylatory.

Gracze mogą również wybrać dla siebie obudowy z serii MAG Vampiric. W kwestii designu inspirowane są historią mrocznego Draculi. Obudowy, podobnie jak MAG Forge, poradzą sobie z płytami głównymi ATX, Micro-ATX i Mini-ITX. Umożliwiają też zamontowanie na przodzie trzech 120-milimetrowych lub dwóch 140-milimetrowych wentylatorów oraz jednego 120-milimetrowych z tyłu. Na górze obudowy znajduje się filtr przeciwpyłowy, który dzięki magnetycznemu montowaniu można łatwo ściągnąć i wyczyścić, a na bocznym panelu umieszczono wytrzymałe szkło hartowane.
Obudowy z serii MAG Vampiric gwarantują dużą funkcjonalność także za sprawą przedniego panelu złącz. Poza standardowym włącznikiem i przyciskiem resetu można korzystać z wejścia audio, na mikrofon, złącz USB – w tym USB 3.2 Gen 1 Typu A oraz przycisku Insta-Light Loop do sterowania podświetleniem.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube