foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Niezawodność nowych maszyn przemysłowych na równi z używanymi

artykuł sponsorowany

Czy jakość używanych maszyn może równać się z możliwościami, jakie daje fabrycznie nowy sprzęt? Czy renowacja używanego sprzętu ma w ogóle jakiś sens? I najważniejsze – czy inwestowanie w używane maszyny rzeczywiście się opłaca? Czy może lepiej wydać trochę więcej, ale kupić zupełnie nowy sprzęt? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym artykule.

Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych przez Foeth
Zakup używanego sprzętu technologicznego zwykle jest obarczony pewnym ryzykiem. Nie zawsze wiadomo, czy mamy do czynienia z uczciwym sprzedawcą i czy oferowany sprzęt, oby na pewno nie jest pozbawiony ukrytych wad. Zatem warto korzystać jedynie z usług sprawdzonych sprzedawców. Jedną z takich firm jest Foeth. To firma, która zajmuje się sprzedażą używanych maszyn przemysłowych (więcej informacji na temat działalności firmy, można znaleźć tutaj: https://www.foeth.com/pl/). To, co wyróżnia to przedsiębiorstwo na tle innych to to, że przed wystawieniem sprzętu na sprzedaż, Foeth dokładnie sprawdza stan techniczny maszyny, a gdy jest taka konieczność, poddaje ją renowacji. Na koniec, pracownicy Foeth testują sprzęt, żeby upewnić się, że jest w pełni sprawny.

Zalety zakupu używanego sprzętu technologicznego
Niektórzy zastanawiają się, czy warto kupować używane maszyny. Tak, ale – jak już wspomnieliśmy wcześniej – należy to robić tylko od tych firm, które w kompleksowy sposób podchodzą do kwestii testowania i naprawy sprzętu, jak np. Foeth. Jakie profity można zyskać z zakupu używanych maszyn przemysłowych?
1. Oszczędność pieniędzy
Koszty zakupu używanej maszyny będą znacznie niższe niż cena, jaką należy zapłacić za nowy sprzęt technologiczny. Tym samym, mniejszym nakładem środków można uzyskać pełnowartościowy sprzęt.
2. Oszczędność czasu
Używane maszyny zwykle są dostępne od ręki. Kupując nowy sprzęt, bardzo często trzeba czekać na wyprodukowanie konkretnej maszyny, a później jeszcze na dostawę.
3. Pozytywny wpływ na środowisko
Korzystanie z używanych maszyn to krok w stronę ekologii. Wyprodukowaniu nowej maszyny towarzyszy emisja dwutlenku węgla na poziomie aż 3,2 tony! Kupując odnowioną maszynę, można tej emisji dwutlenku węgla zaoszczędzić środowisku.

Używane maszyny przemysłowe – na równi z nowymi
Jak widać, zakup używanego sprzętu technologicznego wcale nie musi wiązać się z ryzykiem. Firma Foeth, która na co dzień zajmuje się sprzedażą używanych maszyn, dysponuje dobrze wyposażonym warsztatem i wykwalifikowanymi pracownikami. W firmie pracują inżynierowie, którzy posiadają olbrzymią wiedzę na temat budowy, działania i renowacji maszyn. Dzięki testom, jakim sprzęt jest poddawany, kupujący może mieć pewność, że nie dostanie kota w worku, a w pełni działającą maszynę.

 

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube