Rapoo V280

Ciekawa mysz dla graczy

Więcej...

JBL Inspire 700 for Women

Słuchawki stworzone specjalnie dla kobiet

Więcej...

Navitel DVR MSR700

Mała, ale sprawna kamera samochodowa

Więcej...

Genesis GX58

Mysz dla snajperów

Więcej...

Asustor AS3204T

Skromny ale potężny NAS

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Drona dostarczy Ci piwo.

W sieci zamieszczono informację o kolejnym wykorzystaniu latających drone – to zastosowanie spodoba się na pewno wielu panom. Drony mogą służyć do roznoszenia piwa.

Na YouTubie ukazał się film, który pokazywał dronę dostarczającą dwa sześcioraki piwa do rybaków na zamarzniętym jeziorze. Prawda, że to doskonały pomysł? Masz ochotę na piwo, wyciągasz smartfona, logujesz się na stronie sklepu, wprowadzasz współrzędne i automatyczny kurier szybko dostarczy puszki.
Pomysł z dostawą piwa przy pomocy dronów pojawił się w głowie właścicieli browaru Wisconsin Beer Lakemid. Na razie trwa faza testów, ale jak pokazuje filmik – TO DZIAŁA!! Wszystko wskazuje na to, że drony zrewolucjonizują zakupy w sklepach. Ubiegły rok pokazał dużo potencjalnych zastosowań tych automatycznych pojazdów i chociaż w przestrzeni miejskiej czyhają na nie różne niebezpieczeństwa (drzewa, linie energetyczne, słupy itp.) to w przypadku takich zastosowań jak w Wisconsin Beer Lakemid – dostawa do ludzi znajdujących się w terenie niezabudowanym – ma to rację bytu.
Pojawił się natomiast inny problem – Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) – postanowiła mieć swój udział w lotach dronów i na razie zakazała stosowania ich używania jako kurierów. Na pewno planuje wprowadzenie opłat licencyjnych, które zasilą budżet Państwa. No cóż .. taka polityka.

lakemaid-beer-drone-delivery-6-692x389

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube