foto1
Kolejna recenzja - Natec Octopus
foto1
Kolejna recenzja - Natec Octopus
foto1
Kolejna recenzja - Natec Octopus
foto1
Kolejna recenzja - Natec Octopus
foto1
Kolejna recenzja - Natec Octopus
e-mail: office@stell.com
Phone: +43 666 777 666


Lenovo X1 Presenter Mouse

Niewiele grubsza od etui na karty kredytowe (mało kto już chyba nosi zwykłe portfele) zmieści się do każdej kieszeni.

Więcej

Philips 439P9H

Bardzo często osoby pracujące dziś w biurach korzystają nie z jednego, a dwóch a czasami nawet trzech monitorów.

Więcej

Acer Swift 5

Nie każdy użytkownik komputera jest graczem lub grafikiem wymagającym dużych mocy obliczeniowych

Więcej

Liocat HP785C

Słuchawki, mysz i klawiatura to podstawowe akcesoria, z których korzystają gracze.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LG rezygnuje z rynku mobilnego

Informacje, które od jakiegoś czasu docierały do nas z Korei zostały potwierdzone. LG rezygnuje z produkcji smartfonów i związanych z nimi akcesoriów. Firma od dłuższego czasu notowała straty w swojej mobilnej dywizji, tak więc decyzja o rezygnacji z produkcji telefonów wydaje się naturalną konsekwencją. Firma nie rezygnuje jednak całkowicie z obecności na rynku urządzeń mobilnych.

W oświadczeniu opublikowanym przez koncern można przeczytać, że LG nadal będzie wykorzystywać swoją wiedzę i rozwijać technologie związane z mobilnością, takie jak 6G, by pomóc innym swoim produktom w dalszym wzmacnianiu konkurencyjności.
Firma nie wycofuje swoich smartfonów ze sprzedaży, będą one oferowane do wyczerpania zapasów. Jednoczenie użytkownicy dostali zapewnienie, że wszystkie urządzenia nadal będą otrzymywać wsparcie posprzedażne oraz aktualizacje oprogramowania. Zaznaczono jednak, że w zależności od regiony, okresy wsparcia mogą być różne. Produkcja urządzeń mobilnych ma być wygaszona do końca lipca, co oczywiście nie oznacza, że od pierwszego sierpnia automatycznie telefony LG znikną z półek sklepowych.
Sytuacja LG pokazała, że nawet zapowiadane nowinki w postaci podwójnych ekranów czy zwijanych wyświetlaczy nie skłoniło konsumentów do rezygnacji urządzeń dwóch liderów na tym rynku: Apple i Samsunga. Firma na koniec 2020 roku mogła się pochwalić marnym 1.7% udziału w rynku telefonów na całym świecie.
Analitycy wskazują, że LG przez długi czas nie było gotowe zrezygnować ze swojej obecności na rynku smartfonów. W ubiegłym miesiącu koreański dziennik Dong-A Ilbo informował o rozmowach handlowych z niemieckim Volkswagen AG i wietnamskim Vingroup JSC, ale ostatecznie rozmowy zakończyły się bez porozumień. Według Nikkei Asia, przyczyny „upadku” smartfonów LG trzeba się doszukiwać w produkcji podzespołów elektronicznych. W przeciwieństwie do krajowego rywala Samsunga, LG nie produkuje własnych chipsetów do smartfonów, a ograniczona podaż oznacza, że firma ma trudności z zapewnieniem odpowiedniej podaży układów dla przyszłych urządzeń mobilnych. I mamy efekt jaki mamy.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube