Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Epson zapowiada drugą generację Moverio BT-200 Smart

O Gogle Glass mówi się dużo, ale są tacy, którzy sobie przypisują palmę pierwszeństwa z tym pomysłem. Firma Epson twierdzi, że zanim pojawiły się okulary Google, jej pracownicy już wprowadzili na rynek Moverio. Teraz zapowiadają drugą generację swoich szkiełek.

Epson Moverio BT-200 mają być o 60% lżejsze i oczywiście mają oferować znacznie więcej funkcji niż pierwsza generacja. Eleganckie, minimalistyczne okulary wyposażone są w wyświetlacz LCD wykorzystujący technologię projekcji. Oprócz tego okulary mają wbudowane światełka pozwalające oświetlić obiekt przed sobą. Podobnie jak w Google Glass, również Moverio oferuje przezroczyste nakładki z treścią naniesione na rzeczywisty obraz widoczny przez okulary. Według Epson, okulary pozwalają na płynne mieszanie się dwóch obrazów: wirtualnego i rzeczywistego.
Co tam jeszcze mamy? Kamerę, w końcu trzeba rejestrować to co widzimy, by móc się potem chwalić, czujniki ruchu i podwójny ekran, który pozwala wyświetlać obrazy 3D. No i mamy cenę – 700 dolarów

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube