ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CES 2014: Sony zamieni smartfona z Androidem w samochodowe centrum rozrywki

Targi Consumer Electronics Show już od dawna stały się kolebką nowych rozwiązań i pomysłów. To tu producenci prezentują urządzenia ,nad którymi pracują w tajemnicy przed konkurencją. To tu pokazują (albo próbują pokazać), w która stronę zmierza rynek nowych technologii.

Od kilku już lat króluje Android i rozwiązania mobilne. Coraz więcej uwagi przywiduje się do smartfonów, które stały się nieodłącznym towarzyszem naszego życia. Przy ich pomocy możemy sterować telewizorem, zabawkami, płacić … Teraz Sony proponuje byśmy zamienili smartfona w samochodowe centrum rozrywki. Pomysły podłączenia smartfona do samochodowego systemu audio pojawiały się już od dawna i różne pomysły w różnych miejscach były prezentowane. Dopiero jednak Sony pokazało, przy pomocy swojego XSP-N1BT, że smartfon może nie tylko służyć do odtwarzania muzyki. Przy pomocy jego ekranu dotykowego możemy kontrolować cały system zamontowany w samochodzie.
Przystawka komunikuje się z Xperia Z i Z1 poprzez Blueooth. Przy pomocy zewnętrznego portu USB radioodtwarzacza smartfon może być ładowany. A odpowiedni program, z intuicyjnym interfejsem, pozwala na uruchamianie różnych aplikacji, również tych, które pozwalają na strumieniowanie danych, w tym You Tube.
XSP-N1BT trafić ma do sprzedaży w maju w cenie 250 dolarów.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube