Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CES 2014: Sony zamieni smartfona z Androidem w samochodowe centrum rozrywki

Targi Consumer Electronics Show już od dawna stały się kolebką nowych rozwiązań i pomysłów. To tu producenci prezentują urządzenia ,nad którymi pracują w tajemnicy przed konkurencją. To tu pokazują (albo próbują pokazać), w która stronę zmierza rynek nowych technologii.

Od kilku już lat króluje Android i rozwiązania mobilne. Coraz więcej uwagi przywiduje się do smartfonów, które stały się nieodłącznym towarzyszem naszego życia. Przy ich pomocy możemy sterować telewizorem, zabawkami, płacić … Teraz Sony proponuje byśmy zamienili smartfona w samochodowe centrum rozrywki. Pomysły podłączenia smartfona do samochodowego systemu audio pojawiały się już od dawna i różne pomysły w różnych miejscach były prezentowane. Dopiero jednak Sony pokazało, przy pomocy swojego XSP-N1BT, że smartfon może nie tylko służyć do odtwarzania muzyki. Przy pomocy jego ekranu dotykowego możemy kontrolować cały system zamontowany w samochodzie.
Przystawka komunikuje się z Xperia Z i Z1 poprzez Blueooth. Przy pomocy zewnętrznego portu USB radioodtwarzacza smartfon może być ładowany. A odpowiedni program, z intuicyjnym interfejsem, pozwala na uruchamianie różnych aplikacji, również tych, które pozwalają na strumieniowanie danych, w tym You Tube.
XSP-N1BT trafić ma do sprzedaży w maju w cenie 250 dolarów.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube