Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D16750

Pancerny power bank

Więcej...

Genesis Rhod 220

Ciekawa, prosta klawiatura dla graczy

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK NC450 HD Pan/Tilt WiFi

Bezprzewodowa kamera do monitoringu

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CES 2014: Asus Transformer Book Duet z Androidem i Windowsem jednocześnie

CES 2014 naprawdę potrafi zaskoczyć. A właściwie zaskakują producenci, którzy swoimi pomysłami chcą przyćmić konkurencję. Asus wpadł na naprawdę ciekawy pomysł łącząc na jednym notebooku dwa całkiem różne systemy.

Każdy system operacyjny ma swoich zwolenników i przeciwników. Każdy też oferuje coś innego. Trudno jest pogodzić oczekiwania użytkowników komputerów, można jednak zaoferować im komputer który będzie miał zainstalowane dwa systemy, pomiędzy którymi będzie można się przełączać. I to w czasie 4 sekund! Na taki pomysł wpadli pracownicy Asusa i zaprojektowali Transformer Book Duet. Model TD300 ma na pokładzie Windowsa 8.1 i Androida 4.1 Jelly Bean.
Specyfikacja tego hybrydowego laptopa wygląda następująco:
- procesor Intel Core i7,
- 4GB RAM,
- 128GB SSD z przodu tabletu
- 1TB w doku laptopa
- ekran 13-calowy.
Cena tej hybrydy ustawiona została na poziomie 599$, nie wiadomo jednak kiedy trafi ona do sprzedaży.

Komentarze zostały wyłączone

Podobne artykuły

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube