Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CES 2014: Polaroid Socialmatic Aparat na platformie Android

Targi CES to nie tylko nowości w branży komputerowej – nowe komputery, tablety, karty graficzne … To również nowe urządzenia w branży fotograficznej, choć i tam komputery zagościły na dobre. Nowością ma być aparat z Androidem.

Wydaje się, że aparat z Androidem na pokładzie to murowany sukces. System Google staje się coraz popularniejszy i wiele osób nie wyobraża już sobie tabletu z innym systemem niż ten właśnie. Coraz większą popularnością cieszą się również urządzenia w stylu retro – łączące w sobie wygląd z ubiegłego wieku z najnowszą funkcjonalnością. Przykładem jest zaprezentowany na targach CES 2014 Polaroid Socialmatic. W zaprezentowany na zdjęciu aparat wbudowano 14-megapikselowy aparat z przodu i 2-megapikselowy aparat z tyłu. Zdjęcia zapisywane są na karcie pamięci o pojemności 4 GB. Fotki możemy przeglądać na 4.5-calowym ekranie, możemy też je przesyłać za pośrednictwem WiFi.
To co odróżnia ten aparat od innych to cecha Polaroida – możliwość natychmiastowego druku. W przypadku Socialmatic zdjęcia drukowane są na papierze Zink.
Kamera trafić ma na rynek w pierwszym kwartale tego roku.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube